Агентство нерухомості
ФОП Студанс Н.І.

Інформація про об’екти нерухомості

Ви зайшли на наш сайт - значить Вас цікавить нерухомість в місті Сміла.

Правильний вибір і сайту і міста! 

Сміла - живописне місто, знаходиться в центральній частині Черкаської області, розташоване на річці Тясмин та його притоці Срібрянці.

На території міста в 3985 га мешкає 68,7 тис. чоловік. Магістральні залізничні та шосейні дороги мають вихід до Києва, Дніпропетровська, Львова. Відстань до обласного центру – 23 км.

Наше агентство запропонує, враховуючи Ваші побажання, найкращі варіанти для продажу, купівлі та оренди об’єктів нерухомості різного роду (квартир, будинків, комерційної нерухомості, земельних ділянок) в нашому місті та Смілянському районі.

АН Юманс

 Послуги нашого Агентства :

  • допомога у визначенні орієнтовної ціни продажу наявної у Вас нерухомості; 
  • підбір нерухомості з урахуванням Ваших побажань, організація перегляду запропонованих об’єктів та організація переговорів між продавцем та покупцем;
  • підготовка та оформлення повного пакету необхідних документів для нотаріального укладання угоди купівлі-продажу;
  • перевірка об’єкта нерухомості на юридичну чистоту;
  • консультування щодо супутніх купівлі-продажу нерухомості питань: узаконення самочинного будівництва, перепланувань, приватизації житла чи земельних ділянок та інше;
  • надання послуг по роботі з банком з метою отримання кредиту для покупки житла;

Ми відкрито співпрацюємо з іншими організаціями, зацікавленими в створенні цивілізованого ринку нерухомості, забезпечуючи при цьому індивідуальний підхід, конфіденційність  та бездоганність всіх здійснюваних Вами операцій з нерухомістю.

 
Скільки коштують послуги агентства нерухомості?

 Послуги по підбору варіантів купівлі/продажу об’єктів нерухомості.

  • Вартість   послуг  для  ПОКУПЦЯ є безкоштовними.
  • Вартість послуг для ПРОДАВЦЯ: винагорода агентства, оплачується продавцем при укладенні договору купівлі-продажу нерухомості та частково при укладенні договору авансового платежу і становить 4% від суми угоди для житлової нерухомості, 5% для комерційної нерухомості.

Послуги по підбору варіантів оренди об’єктів нерухомості.

  • якщо нерухомість орендується на термін більше 3-ох місяців.

Винагорода агентству, оплачується разово орендарем/орендодавцем (за домовленістю сторін) повністю при укладенні договору майнового найму та частково при укладенні договору авансового платежу і становить 50-75% від вартості оренди нерухомості за один місяць.

  • якщо нерухомість орендується від 1-го місяця до 3-ох.

Винагорода агентству, оплачується разово орендарем/орендодавцем (за домовленістю сторін)  повністю при укладенні договору майнового найму та частково при укладенні договору авансового платежу, становить 50 % від вартості оренди нерухомості за один місяць.

 

Сподіваємось на продуктивну, взаємовигідну та приємну співпрацю!