Агентство нерухомості
ФОП Студанс Н.І.

Інформація про об’екти нерухомості
Об'ява № 849 (Договір № 015_2020)

НерухомістьАдреса: Сміла, Богдана

Ціна: 246 990 грн. ( у.е.)
Загальна площа: 287.6 м.кв.

ПРОДАЖ З АУКЦІОННУ. МОЖЛИВЕ ЗНАЧНЕ ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ!!!

Черкаська обл., м. Сміла, вул. Хмельницького Богдана, 40-б.

Характеристики:
Літ. А-1 - Нежитлова будівля майстерні, Рік побудови: 1983, фундамент: бетон, стіни: цегла, покрівля: рулонна по бітумн., перекриття: з/бетонні панелі, підлога: бетон, елек-трика: так, вид опалення: водяне, висота м.: 4,5.
Літ. а - Прибудова, Рік побудови: 1983, фундамент: цегла, стіни: цегла, покрівля: а/ф., перекриття: підш, підлога: бетон, висота м.: 3,0.
Будівлі характеризується високим показником фізичного зносу, стан будівель можна охарактеризувати як незадовільний, та такий, що потребує оновлення опоряджувальних робіт. Експлуатація будівлі можлива лише за умов проведення ремонту.

 

Права на земельну ділянку не зареєстровані. Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст. 377 Цивільного кодексу України. Тобто До особи, яка набула право власності на житловий будинок (крім багатоквартирного), будівлю або споруду, переходить право власності, право користування на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього землевласника (землекористувача).


Комісійні з продавця: 0%

Комісійні з покупця: 0%


Агентство нерухомості«ЮМАНС».

yumans2